Paliwo gazowe zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Jest, bowiem sposobem na radykalne obniżenie wydatków. W naszym kraju litr gazu jest 2 razy tańszy od benzyny. Zysk finansowy jest wiec oczywisty. Oprócz zmniejszenia kosztów eksploatacji poprawia się elastyczność jednostki napędowej oraz zmniejsza emisja spalin.

Samochody zasilane LPG są autami dwupaliwowymi, tzn. zachowują oryginalny zbiornik na benzynę i otrzymują drugi, dodatkowy na gaz. Dzięki temu sumaryczny zasięg zwiększa się prawie dwa razy a o rodzaju stosowanego paliwa decyduje kierowca.

W przypadku samochodów wyposażonych w katalizatory wielofunkcyjne, emisja dwutlenku węgla zmniejsza się o 12%, tlenku węgła od 40 do 70%, a węglowodorów i tlenków azotu od 30 do 65%, Samochody zasilane LPG spełniają normy toksyczności spalin EURO III, a zasilane wtryskiem LPG EURO IV

Korzystając z wieloletnich doświadczeń i biorąc udział w szkoleniach włoskich firm LOVATO AUTOGAS, BRC proponujemy Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne instalacji gazowej do samochodu. Zastosowany elektroniczny układ sterujący zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Sterowanie rodzajem zasilania jest automatyczne. Każdy rozruch zaczyna się na benzynie a po krótkim czasie następuje samoczynne przełączenie na zasilanie gazowe. Przełącznik do zmiany rodzaju zasilania znajduje się w kabinie.

Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na zamontowane urządzenia instalacji gazowej w pojazdach. Firmy Landi Renzo. Zapewniamy serwis pogwarancyjny dla zamontowanych urządzeń przez okres 5 lat od daty montażu. Rozbudowana sieć stacji gazowych we Wrocławiu pozwala na tankowanie przez całą dobę.

Z naszych usług korzystają :
PTHW
PKP
Straż Miejska
WKTS
TAXI
Nauka jazdy - „Resor”
„Radar”
ZABERD
MPWiK
ŁĄCZNOŚĆ
CocaCola
Pepsi Cola
oraz tysiące indywidualnych klientów

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO GRONA UŻYTKOWNIKÓW SAMOCHODU NA GAZ
 
 


Zobacz również:
Czujnik cofania | Landi Renzo | Brisk LPG


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE | COPYRIGHT JAKART